444 8 078      info@caliskanofis.com  
treng
PRODUCT IMAGES
İyi bir ofis tasarlamak için insanları iyi tanımalısınız.

 

Daha çok kulak verdik, daha fazla zaman harcadık ve çok soru sorduk. Bir tek amacımız vardı ; kullanıcısını iyi tanıyan, yalnızca bugünün değil geleceğin beklentilerini de karşılayan, kendi yarattığı ofisin standartlarını belirlemeye devam eden bir mobilya üretmek.

Osiris Takımın bizi bu kadar heyecanlandırmasının sebebi belki de bu . Kusursuz malzeme ve işçilik kalitesinin birleşiminden ortaya çıkan tasarımı, görenleri kendine hayran bırakıyor.

 

Osiris Takımın sunduğu renk ve ahşap seçenekleri, günümüzün modern ofis tarzıyla bağlantılı olarak geliştirilmiştir. En ileri üretim teknolojilerinin kullanılması sonucunda ortaya çıkan  sağlam yapı ve kullanışlılığı, göz kamaştıran dizaynıyla birleştirmektedir.

 

Ofislerde şeffaflık ve rahatlık kavramlarını her düzeyde yönetici için akılcı, estetik ve esnek çözümlerle sunan, kullanıcıların tüm ihtiyaçlarını karşılayacak, sayısız kombinasyon seçeneği ile en iyi çözümleri sunacak ofis mobilya sistemlerimiz bulunmaktadır.kullanıcıların tüm ihtiyaçlarını karşılayacak, sayısız kombinasyon seçeneği ile en iyi çözümleri sunacak ofis mobilya sistemlerimiz bulunmaktadır

Sizes and Technical Informations
Our products have the certificate of conformity to the Turkish standard.
Your request for different colors in the product, please contact the sales representative.
Our products are guaranteed for 3 years against manufacturing defects.
Color product images can be displayed in the actual difference.For product color and technical details please check technical details part and have look the visual feature.
Ürün imalatında E1 standartlarında lake malzeme kullanılmaktadır.
Protect your products from water and fire
Width : 55 cm
Size : 260 cm
Height : 80 cm
Weight : 120 kg
PRODUCT FAMILY
SIMILAR PRODUCTS