444 8 078      info@caliskanofis.com  
/ OFFICE CHAIRS / OFFİCE SEATS / DAPHNE 9 PLS. AYAK - BDP 13515
PRODUCT IMAGES

PLASTİK AYAK PLASTİK AYARLI KOLÇAK PLS. KEP - SP MEKANİZMA

 

  • Sırt Hareketi:Öne Arkaya Salınım / Yukarı Aşağı Asansör

  • Kolçak Hareketi:2D Kolçak

  • Kolçak Opsiyonu: Plastik

  • Mekanizma Opsiyonları:Epron Mekanizma

  • Yıldız Ayak Opsiyonları: Plastik

 

Bürosit Ar-Ge Merkezi’nde geliştirilen Daphne Operatör Koltuğu; ayarlanabilir salınım, kolçak yüksekliği gibi mekanizmalar sayesinde günün yorgunluğunu azaltan bir ürün. Daphne özellikleriyle farklı vücut ölçülerine sahip kullanıcı popülasyonunun %95’inin bedeniyle uyum gösteriyor.

Bel ve sırt sağlığı için gereken desteği sağlayan Daphne Operatör Koltuğu, ayarlanabilir salınım, kolçak yüksekliği gibi mekanizmalar sayesinde günün yorgunluğunu azaltan bir ürün. Daphne ayarlanabilir özellikleriyle farklı vücut ölçülerine sahip kullanıcı popülasyonunun %95’inin vücut tipine uyum gösteriyor. Daphne modelinde elbise askılığı ve isimlik aksesuarı opsiyonel olarak sunuluyor. Kullanıcı oturağını öne ve arkaya doğru 10 cm. mesafe içerisinde konumlandırabiliyor. Kolçak gövdeleri kalça ve bacak rahatlığı için yukarı aşağı 10 cm ve yanlara 14.5 cm olmak üzere hareket edebiliyor. Kolçak kepleri ise bel, dirsek, bilek ve omuz rahatlığını sağlamak için kendi etrafında dönebiliyor. Plastik ve alüminyum yıldız ayak seçenekleri bulunan Daphne’nin poliamid tekerlekleri sert zeminlere uygun.

Sizes and Technical Informations
Our products have the certificate of conformity to the Turkish standard.
Your request for different colors in the product, please contact the sales representative.
Our products are guaranteed for 3 years against manufacturing defects.
Color product images can be displayed in the actual difference.For product color and technical details please check technical details part and have look the visual feature.
Protect your products from water and fire
Width : 0 cm
Size : 0 cm
Height : 0 cm
Weight : 0 kg
PRODUCT FAMILY
SIMILAR PRODUCTS