444 8 078      info@caliskanofis.com  
treng
/ OFFICE FURNITURES / OFFICE DESKS / MANAGER MASA
PRODUCT IMAGES
Kendinizi güvende hissetmenizi sağlar ..

 

Günlük hayatımızın büyük bir bölümünü geçirdiğimiz ofisler artık boyut değiştiriyor.yeni nesil yöneticiler ofislerini döşerken hem kendi hemde temsil ettiği kurumun çizgisini yansıtan ofis mobilyalarını tercih ediyor.

Kalitenin detaylarda ki mükemmellikten oluştuğunun bilincinden hareketle tasarım ve fiyat kurgusunu da buna ekleyerek ürettiğimiz makam takımları size beklediğinizden hep bir fazlasını sunuyor.

İnsan çeşitli ihtiyaclara sahip bir varlıktır,bu ihtiyaçların bazısı fizyolojik ve somut ihtiyaçlardır,bir kısmıda gözle görülmeyen ama son derece önem taşıyan manevi ihtiyaçlardır.Bu ihtiyaçların giderilmesi o kişinin performansında direk etkili olur, işte tam bu noktada manager takımda sizler için hazırladığımız özel aparatlar motivasyonunuzu arttırarak verimliliğinizi maxsimuma çıkmanıza yardımcı olur kişinin motivasyonu artarak verimliliği maksimuma çıkarmanıza yardımcı olur.

Çalışanlar, yönetici ve idarecilerin istekleri doğrultusunda nasıl daha verimli olur ve nasıl daha fazla çabaya yönlendirilir ? Bu ve benzeri gibi soruların cevabı tamamen kişilerin motivasyon düzeyleri ile ilgilidir. 

Sizes and Technical Informations
Our products have the certificate of conformity to the Turkish standard.
E1 standard melamine materials are used in the production of our products.
Your request for different colors in the product, please contact the sales representative.
Our products are guaranteed for 3 years against manufacturing defects.
Color product images can be displayed in the actual difference.For product color and technical details please check technical details part and have look the visual feature.
Protect your products from water and fire
Kablo kanalları ve Diğer aksesuarlar fiyata dahil değildir.
Width : 180 cm
Size : 200 cm
Height : 75 cm
Weight : 90 kg
PRODUCT FAMILY
SIMILAR PRODUCTS