444 8 078      info@caliskanofis.com  
treng
Üye Olun       Üye Girişi

E Mail Listesi

 YÖNETİM KURULU
  Veysel ÇALIŞKAN Yönetim Kurulu Başkanı ( Genel Müdür ) info@caliskanofis.com
  Koray ÇALIŞKAN Yönetim Kurulu Üyesi ( Firma Sahibi ) koray@caliskanofis.com
  Güray ÇALIŞKAN Yönetim Kurulu Üyesi ( Firma Sahibi ) guray@caliskanofis.com
BÖLGE MÜDÜRLERİ
  Berrak SEVİNÇ Anadolu Yakası Bölge Sorumlusu berrak@caliskanofis.com.tr
  Banu ÇALIŞKAN Avrupa Yakası Bölge Sorumlusu banu@caliskanofis.com
MAĞAZA MÜDÜRLERİ
  Hakan GÜLTEPE Modoko Exc. Mağaza Müdürü hakan@caliskanofis.com.tr
  Şule ADA Masko Mağaza Müdürü maskosatis4@caliskanofis.com.tr
TASARIM EKİBİ
  Müjdat URAL Tasarım Ekibi Sorumlusu modokosatis1@caliskanofis.com.tr
  İlyas BAYDEMİR Home City AVM Mağaza - İç Mimar proje4@caliskanofis.com.tr
  Halit Erdem ŞEN Modoko Mağaza - İç Mimar proje6@caliskanofis.com.tr
  Nilay SEVEN Modoko Exc. Mağaza - İç Mimar proje1@caliskanofis.com.tr
  Nurmina MUHSİR Modoko Exc. Mağaza - İç Mimar proje5@caliskanofis.com.tr
PROJE SATIŞ
  Ahmet KÖSEOĞLU Home City AVM Mağaza - Satış Sorumlusu modokosatis2@caliskanofis.com.tr
  Serdar YEŞİL Masko Exc. Mağaza - Satış Sorumlusu maskosatis@caliskanofis.com.tr
  Hakan ŞENGÜL Masko Exc. Mağaza - Satış Sorumlusu maskosatis2@caliskanofis.com.tr
MUHASEBE
  Cemal TAŞKIN Muhasebe Sorumlusu muhasebe@caliskanofis.com
BİLGİ İŞLEM
  Yankı Metin BUDAK Bilgi İşlem Sorumlusu bilgiislem@caliskanofis.com
SEVKİYAT SORUMLUSU
  Ömer AYTULUN İmalat & Sevkiyatlar Sorumlusu imalat@caliskanofis.com
SATIN ALMA SORUMLUSU
  Osman KESKİN Satın Alma Sorumlusu satinalma@caliskanofis.com
ADAPAZARI FABRİKA SORUMLUSU
  Ayşe Melis ARSLAN Fabrika Sorumlusu adapazarifabrika@caliskanofis.com.tr
TEKNİK SERVİS SORUMLUSU
  Ömer AYTULUN Teknik Servis Sorumlusu imalat@caliskanofis.com.tr
İHRACAT SORUMLUSU
  Kardelen SOLAK İhracat & Export Sorumlusu export@caliskanofis.com
HUKUK SERVİSİ
  Dr. Öğretim Üyesi Elif ALTINOK ÇALIŞKAN Hukuk Danışmanı hukukservisi@caliskanofis.com